Aktualności

3, 2, 1...Wakacje!

21.06.2024 r.

Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca! Czas na wakacje pełne przygód i nauki!

Zakończenie roku szkolnego to początek długo wyczekiwanych wakacji. Życzymy Wam, aby ten czas był pełen odpoczynku, przygód i niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Niech będzie to czas relaksu, ale również okazja do odkrywania nowych zainteresowań i pasji.

Pamiętajcie, że Podkarpackie Centrum Nauki nie zamyka swoich drzwi na wakacje! Czeka tu na Was 200 interaktywnych eksponatów oraz 5 pracowni tematycznych, w których zajęcia będą odbywały się przez całe lato! Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z naszymi wakacyjnymi propozycjami. 

Tymczasem, zapraszamy do odwiedzenia nas już dziś i skorzystania z promocji 5 za 5, która będzie trwała przez cały weekend! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zapraszamy! 

Projekt "Utworzenie podkarpackiego centrum nauki" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, działanie: 6.4. Infrastruktura edukacyjna. Beneficjentem projektu jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.